اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چیت - SaeeD_TouSi

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X
  • فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چیت - SaeeD_TouSi

|___|__ بنام خدا __|___|

• نام کامل خود در بازی: 206

• نام کامل کسی که از آن شکایت دارید: SaeeD_TouSi

• نام کامل کسی که بعنوان شاهد حرف شما را تایید میکند: (اجباری نیست)

• توضیحات کامل: این عاقلانه است که در 1دقیقه و 10 ثانیه (تقریباًًً) ماشین CityHall رو برد ؟ ! من از تجربه های خودم میدونم که حداقل باید 4 دقیقه طول بکشه تا ماشین بانک رو ببرند. کیف هم حداقل2دقیقه زمان میخواد تا ببرند; حالا ماشین CityHall رو در 1دقیقه و 10 ثانیه بردن که در TimeStamp مشخص هست ! از کسانی هم که تجربه دارند خواهش میکنم زیر همین تاپیک بنویسند که حداقل چقدر زمان برای بردن ماشین میخواهند. ممنون. میشه1دقیقه و 16ثانیه

• مدارک (فیلم یا عکس): _اینجا_و_اینجا_کلیک کنید.
    ویرایش توسط TahA : https://fg-samp.ir/forum/member/386-taha در ساعت 11-11-2020, 08:14 AM

هنوز منتظر جواب مدیر هستم!

نظر

مدارک شما صیحیح و درست است و فکر نکنم کسی بتواند در همچین تایم کمی ماشین بدوزده.
      از پلیر
      SaeeD_TouSi درخواست میشه اگه مدارکی دارن یا دفاعی دارن کنن در غیر اینصورت پلیر SaeeD_TouSi برای 30 روز بن و در صورت تکرار بن دائم خواهید شد.

نظر

با سلام بر ابر فشار خور های سرور که فقط ادا دارند که*پلیر سمپ هستن،بگذریم حالا.
        عزیز من ماشین بانک یا سیتی حال همیشه ۵ چک پوینت ندارن بعضی وقتا میبینین کع ۲ تا چک پوینت دارن

نظر

نه من حتی یادم نمیاد که 4تا چک پوینت داشته باشه همه باری که بردم فقط 5 چک پوینت داشته پس به دلیل منطقی بن شدی !!!

نظر

Azizm mn saeid tousi nistm.
            Bande ghablam to in sv boodm ya shoma?
            Har chi boode bug ri chizi boode bug boode harchi boode ghablan ba kamtar az 5 _4 checkpoint mb ya mc ro resoondam !!!!
            با تشکر

نظر

صبر کنید ..
            X